W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Profesjonalne kursy Nie czekaj Poznaj ofertę
Tanio !
Znakomite szkolenia Zobacz koniecznie  

Sprawdź ofertę
Wygodnie !

A A A

Komputery All-In-One

W tej kategorii nie ma żadnych ogłoszeń

Do kogo kierowany jest komputer All In One (AIO)?

Postaramy wyjaśnić czym są komputery All in One na konkretnym modelu tj. Lenovo Idea Center V520S. All in One oznacza (AIO), że wszystko jest już gotowe do pracy. Czyli ekran i komputer w jednym. Komputer taki posiada ekran z podstawką, bezprzewodową myszkę, bezprzewodową klawiaturę. Tego typu komputery zachowują czystość i estetykę wizualną. Tu chodzi raczej o lekkość, kompaktowość i wszechstronność takiego sprzętu. Lenovo V520S posiada 23 calowy bezwarunkowy wyświetlacz, procesor I5 7200U, kartę graficzną NVIDIA GeForce 930A 8 GB Ramu oraz dysk 480 GB SSD. W zestawie jest także nagrywarka DVD na USB, zasilacz (wyciągnięty na zewnątrz) oraz kamerka internetowa zamontowana na wyświetlaczu, wysuwana od spodu lub od góry. Z tyłu są złącza na zasilacz, port HDMI, Internet, 2 porty USB, złącza na słuchawki.

All in One komputer & design i funkcjonalność. 

Sam design jest bardzo przyzwoity i schludny, całość zajmuje niewiele miejsca na biurku i mocno przyciąga wzrok. Ten model jest przede wszystkim przeznaczony dla osób z ograniczonym miejscem do pracy na dużym ekranie. Jego wszechstronność multimedialna skłania użytkowników do przejścia na wersję All In One.

Jak wspomnieliśmy wcześniej całość tej wersji wygląda bardzo schludnie i jest bardzo dobrze zrobiona. Wielkim plusem jest matowa, bez ramkowa matryca, co redukuje dużą ilość odbić.

Czy komputer All In One nadaje się do gier?

Owszem na takich komputerach można pograć w kilka niezłych gier, ale wydajność grafiki pozostawia dużo do życzenia. To ze względu na ograniczoną ilość miejsca na kartę grafiki w takim zestawie.

Zestaw, czyli płyta główna, dysk SSD, karta grafiki, chłodzenie, wyświetlacz i wejścia - wyjścia są jedną obudową, całością, która ma ograniczony rozmiar, co ma wpływ na wydajność w odniesieniu do najnowszych gier.

Są inne modele, wersje komputerów All In One, które posiadają dedykowaną grafikę co uprasza wybór konkretnej wersji np. pod daną grę. Ogólnie komputery All In One są bardzo zjawiskowym sprzętem, jeszcze mało popularnym lecz zaczyna się to zmieniać ze względu na coraz nowsze , lepsze wersje i wszechstronność multimedialną.

Lenovo Idea Center V520S

Lenovo Idea Center V520S

Ideacentre AIO 510S & AIO 520S 360 Amination Video
Previous Next Play Pause
1