W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

A A A

Pierwszy ukierunkowany serwis ogłoszeniowy dla branży IT . Zobacz proszę co mam do przekazania! .

Istnieje wiele portali ogłoszeniowych z tą różnicą, że są one o tematyce ogólnej. Zamieszczając ogłoszenie istnieje małe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie zainteresowany ofertą. Aby pobudzić rynek sprzętu komputerowego na terenie RP postanowiłem stworzyć taki właśnie serwis. Wydawać by się mogło, że mam znaczną wiedzę na pewne tematy, ale po wielu miesięcznej batalii z odpaleniem takiego serwisu mogę powiedzieć z całym szacunkiem "Wiem, że nic nie wiem!".

Dla kogo ten serwis stworzyłem ?

1Dla osób i firm, które chcą zaopatrzyć się w części zamienne nie tylko do komputerów PC, czy też laptopów ale także rozszerzyć funkcjonalność swoich komputerów.

2Dla osób i firm, które chcą sprzedać swoje produkty nowe jak i używane szukając nowych rynków zbytu na określone produkty, które są w centrum zainteresowania.

3Połączenie nabywców i sprzedawców poprzez tę formę nawiązywania kontaktów handlowych to chyba dobry pomysł. Mam nadzieję, że ja osobiście także skorzystam z wielu okazji.

Serwis Generacja.eu na początek zostanie wprowadzony jako serwis z możliwością dodawania ogłoszeń całkowicie za darmo, lecz po jakimś czasie zostaną wprowadzone drobne opłaty za dodawanie ogłoszeń.

4Całość serwisu została tak przygotowana, by ułatwić wyszukiwanie produktów w niezwykle łatwy sposób.

5Przy dodawaniu ogłoszeń interfejs został tak dopracowany, by ułatwić maksymalnie użytkownikom dodawanie ofert.

6Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu można nawiązać kontakt Użytkownik - Sprzedawca i zadać pytanie przed zakupem.

Pozdrawiam Admin i Twórca Janek Opolski